Rekomendacja

Victoria StilWell

Kalnedarium

p w ś c p s n
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Brainwork- domowe sposoby na nudę dla psa


Brainwork- ćwiczenia i pomysły na nudę, gdy:

- nie możemy wyjść na spacer;

- gdy pies jest kontuzjowany i nie może biegać;

- gdy chcemy rozwinąć potencjał umysłowy psa;

- gdy chcemy urozmaicić psu długie, jesienno-zimowe wieczory :)

 

Data: 8.10.2016
Miejsce: Zielona Góra lub Przylep

Koszt z psem: 150 zł
Obserwator: 100 zł

10% zniżki dla stałych klientów KarPeTeam oraz wolontariuszy :)

Zapraszam do zgłoszeń poprzez formularz zgłoszeniowy:

http://www.karpeteam.eu/content/formularz-zgloszeniowy


Brainwork for dogs jest super zabawą, którą trenuje się w domu! Zapobiega ona nudzie, pomaga też w sytuacji, gdy właściciel lub pies jest chory i nie może aktywnie chodzić na spacery. Praca umysłowa pomaga psom lękliwym budować pewność siebie, jest idealna również dla starszych psów, a w dodatku wycisza!
Brainwork for dogs jest dla WSZYSTKICH czworonogów!

Brainwork for dogs - dla tych, którzy chcą wykorzystać potencjał swojego psa!

To zabawa, w której psy aktywnie używają swojego nosa. A każdy pies go ma i powinien używać! Dlaczego? Bo poprzez używanie swojego nosa pies aktywuje swój mózg i stopniowo jest w stanie wykonywać coraz trudniejsze puzzle (zadania). Stopień trudności dostosowujemy indywidualnie do psa ponieważ, tak jak u ludzi, jeden pies będzie szczęśliwy z podstawowymi puzzlami, a drugi będzie wymagał coraz trudniejszych zadań.
Na warsztatach Brainwork for dogs nauczysz się jak wykorzystać puzzle, które sami zrobimy, jakie puzzle dla Twojego psa są odpowiednie, poznasz samokontrolę oraz jej wykorzystanie w treningu i w życiu codziennym.
Nauczysz się obserwować psa podczas ćwiczeń z puzzlami, po to, aby być w stanie zapobiegać frustracji u pupila rozpoznać, kiedy jest zmęczony i kiedy nie rozumie, o co chodzi. A ponadto trenowanie puzzli to fantastyczny sposób na spędzanie czasu razem!

Kilka słów o prowadzącej - Alexandra Bulder od 4 lat jest członkiem Team Spirit Obedience, gdzie pod okiem Magdaleny Łeczyckiej rozwija się w tym sporcie. Dodatkowo szkoli się na seminariach w kierunku obedience m.i. Siv Svendsen, Maria Brandel, Jessica Svanjung, Ditte Anderson. Agility trenuje u Tomka Jakubowskiego z swoim nowym psem Blue (bc). Kwalifikowana zoopsycholog, razem z Magdą jest odpowiedzialna za konsultacje behawioralne w szkole Animag. Poza psami, jej pasją jest również behawior koci. Przez kilka lat współpracowała jako wolentariusz z warszawską Koterią. Poza Obedience i Agility trenuje z swoimi psami mantrailing. Szkoli się na seminariach z Kariną Kalks, Dominique Olaerts i BavariaTeam. Z urodzenia Holenderka, stąd też pomysł, doszkalania się w Holandii jako Coach Brainwork for dogs. W pracy ze zwierzętami szuka balansu emocjonalnego i fizycznego, ponieważ jednego bez drugiego nie można osiągnąć. Z kolei praca węchowa daje psu możliwość używania swojego umysłu, co jest wręcz niezbędne w niektórych przypadkach rehabilitacji behawioralnej, a także w zaspakajaniu codziennych potrzeb w życiu psa. Obecnie właścicielka 2 kundelków 1, border collie i 2 kotów dachowców.

Formularz zgłoszeniowy