Rekomendacja

Victoria StilWell

Kalnedarium

p w ś c p s n
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Filozofia szkolenia

Podstawą dobrego pozozumienia jest współpraca, nie nakazy i zakazy. Aby wymagać trzeba nauczyć. Aby nauczyć potrzeba wiedzy teoretycznej i praktycznej. Tę wiedzę mamy przyjemność Wam przekazywać :)

Nasza filozofia:

SZKOLIMY NIE TRESUJEMY!!!

Pracujemy z psami na zasadzie wzmocnień pozytywnych, czyli szukamy takich motywatorów, by pies chciał, a nie musiał wykonywać komendy. Staramy się, by powszechnie uważane za nudne posłuszeństwo, stało się zabawą zarówno dla psa, jak i przewodnika. Zabawę lubi każdy i to nasz klucz do sukcesu :)


Nie!

Pozytywnie nie oznacza przekupstwa smakołykami, czy piłką. Żadne przekupstwo nie spowoduje, że pies będzie posłuszny, psy nie są głupie, zjedzą zachętę i pójdą swoją drogą ;) 


Tak!

Pozytywnie oznacza nauczenie w jaki sposób coś zrobić i oferowanie nagrody za dobre wykonanie. 

 

Nie!

Pozytywnie nie oznacza, że można robić, co tylko się chce!

 

Tak!

Pozytywnie oznacza, że jeśli pies nie zrobił tego, co na pewno rozumie i podjął złą decyzję, ignorując przewodnika, spotkają go konsekwencje tej decyzji.


Nie!

Nie bijemy, nie kopiemy, nie szarpiemy psa za to, że źle wybrał!


Tak!

Mamy swoje zasady, które pies respektuje, bo jesteśmy (staliśmy się w trakcie szkolenia) dla niego ważni :)

  

Szkolenie zarówno psów, jak i ich właścicieli to nasza pasja. Każdy team pies-człowiek, który dzięki nauce w naszej szkole odnalezł porozumienie to dla nas największy sukces. Posłuszny pies to bezpieczeństwo i komfort nie tylko dla Ciebie, ale także, a może przede wszystkim dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

 

Przyjdź, nauczymy Cię, jak rozmawiać z Twoim psem :) 

Formularz zgłoszeniowy