Hotel

PsiaPsióła. Domowy hotel dla psów.

Jesteśmy małym domowym hotelem dla psów. Nasi goście mieszkają z nami, uczestniczą w naszym codziennym życiu. Nie mamy kojców, wszystkie psy śpią w domu. Priorytetem jest dla nas ich bezpieczeństwo i wygoda.

W ciągu dnia do dyspozycji mają ogrodzone podwórko, a oprócz tego dwa razy dziennie chodzimy z psami na spacery. Długość i intensywność spacerów, oraz psie towarzystwo, dopasowujemy do konkretnego psa. Zależy nam, by pies jak najspokojniej i najbezpieczniej spędził czas w naszym hotelu.

Dbamy o odpowiedni wypoczynek. Czas snu, drzemek i psiego relaksu jest święty. By tak się dało, musimy zrealizować podstawowe psie potrzeby. Długie spacery, z możliwością węszenia, kopania, tarzania. Kąpiele w pobliskim jeziorku, brodzenie w kałużach czy rzece. Zabawy węchowe dla tych lękliwych, czy pobudliwych. Spokój i jeszcze raz spokój.

Obsługa hotelowa jest na najwyższym poziomie. Testerami wszystkich hotelowych atrakcji są nasze trzy spokojne dorosłe psy. Zworka, Miki i Lesiu. Szefem całego przedsięwzięcia jestem ja , Kasia. Przeszłam dwukrotnie kurs pierwszej pomocy dla zwierząt, uczestniczyłam w wielu seminariach, szkoleniach, webinarach na temat pracy z psami. Mój konik to psie emocje i psi węch, niby tak różne, a tak mocno z sobą powiązane. Jestem couchem brainworku, (Brainwork4dog), jestem instruktorem detekcji (Scent Detection Poland), jestem psim szkoleniowcem (KarPeTeam)

W naszym hotelu gościmy też koty. Piętro należy do kotów, parter do psów. Koty przebywają w osobnych pokojach, nie łączymy kotów z różnych domów z sobą. Coraz częściej naszymi gośćmi bywają psiokocie pary. Jeśli zwierzaki lubią swoje towarzystwo, pozwalamy im się spotykać w ciągu dnia lub spędzać wspólnie noce.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzą z zakresu kociego behawioru, zdobywam kolejne doświadczenia na kocich seminariach i szkoleniach.

Przyjmujemy psy z problemami. Podajemy leki, jeśli trzeba. Można nas odwiedzić. Na spotkanie zapoznawcze, wystarczy się wcześniej umówić. Mogę też odwiedzić Waszego psa w domu. Dowozimy psy do hotelu i odwozimy do domu, jeśli jest taka potrzeba.

Zapraszamy do kontaktu przez FB (profil hotelu PsiaPsióła) lub telefonicznego 607 62 14 76. Wyjaśnimy Wasze wątpliwości, doradzimy jak przygotować psa czy kota na wyjazd.