Pies w Wielkim Mieście

Zapraszamy na zajęcia indywidualne właścicieli, którzy chcą by ich psy towarzyszyły im w ich aktywnym życiu, wizytach u znajomych, wyjściach do kawiarni, restauracji, a także w pracy. Dzięki wspólnym doświadczeniom właściciel i pies budują wzajemną relację. Jeśli chcesz, by Twój pies czuł się swobodnie w warunkach miejskich, to szkolenie idealne dla Twojego pupila!

TEMATYKA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH:

– Zachowanie się w miejscach publicznych.
Infrastruktura miejska jest pełna bodźców, z którymi psy muszą się zapoznać i oswoić. Sytuacje jakich doświadcza w mieście pies są dla niego bardzo pobudzające. To w jaki sposób pies przyzwyczai się do warunków miejskich zależy od tego, w jaki sposób zadbamy o jego wyciszenie. Na zajęciach poznasz praktyczne wskazówki pracy z psem w tych szczególnych okolicznościach.

– Podróżowanie miejskimi środkami lokomocji.
Do najtrudniejszych dla psa miejsc należy komunikacja miejska pełna ludzi i hałasu, która wymaga od psa opanowania emocji. Jeśli naprawdę lubisz podróżować i chcesz żeby w tych podróżach towarzyszył Ci pies, musisz najpierw przyzwyczajać go do tych trudnych warunków. Nie wiesz jak? Pomożemy Ci. Zobaczysz, że nie musisz rezygnować ze wspólnych wycieczek.

– Nieoczekiwane sytuacje.
Miasto = ludzie, małe dzieci, psy, gwar, szum, jeżdżące auta i autobusy, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa, przejścia dla pieszych, rowerzyści, restauracje, i inne. Popracujemy nad ignorowaniem przejeżdżających rowerzystów, mijaniem obcych psów, radzeniem sobie z dźwiękami i sytuacjami niespodziewanymi, które mogą pojawić się w warunkach miejskich. Będziemy wykorzystywali komendy, które już znasz, a także wprowadzali nowe, które przydadzą się w nowych dla psiaka sytuacjach.

– Akceptacja obcych ludzi.
Wielu właścicieli czworonogów nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez swojego pupila. Chcą go zabierać do restauracji, kawiarni, do domu przyjaciół. Nic dziwnego, rozumiemy to doskonale – mamy tak samo! Dobrze wychowany pies może być z Tobą w wielu miejscach. Pokażemy Ci jak zapewnić maksymalny komfort Twojemu pupilowi przy wspólnych wypadach. Pamiętaj, nie wszystkie miejsca są dobre dla psów. Wskażemy Ci sygnały, które wysyła pies, kiedy chce nam o tym powiedzieć.

– Pies w pracy.
Chciałbyś zacząć zabierać psa do pracy? Zrób to, jeśli możesz! Czy wiesz, że obecność psa w firmie wpływa na obniżenie stresu, poprawę nastoju, wzrost produktywności i skupienia w pracy? Zafunduj zatem sobie i współpracownikom codzienną dawkę dogoterapii! Podpowiemy Ci, jak zapewnić komfortowe warunki psu w Twoim środowisku pracy, aby był spokojny i zrelaksowany, i jakie będziesz potrzebował akcesoria, żeby takie warunki mu stworzyć.

Forma zajęć indywidualnych przeznaczona jest dla psów, które ukończyły kurs posłuszeństwa i znają podstawowe komendy.

Zajęcia prowadzi Iwona Utrata: tel. kom. 724 541 674

Cennik

80 zł zł

pojedyńcze zajęcia