Szkolenie indywidualne

Szkolenie indywidualne zawsze uzależnione jest od aktualnych potrzeb psa i właściciela.

Na spotkaniu instruktor dokładnie omawia aktualną sytuację w jakiej znajduje się team pies-człowiek. Przewodnik ma możliwość dogłębnego poznania przyczyn zachowań swojego psa, a przez to pracy nad ich modyfikacją.

Wielokrotnie pozorne „problemy” z zachowaniem psa są zwykłym niezrozumieniem psich zachowań i potrzeb. Na zajęciach indywidualnych instruktor dobiera odpowiednie metody pracy, które poprawią komfort codziennego życia zarówno psa jak i właściciela.

W zależności od sytuacji spotkania odbywają się na placu/salce, ale także w parku, lesie, czy na osiedlu. Zależy nam, by psy potrafiły dobrze zachowywać w miejscach publicznych i nie stanowiły zagrożenia zarówno dla siebie jak i dla otoczenia zewnętrznego.

Zależy nam, by psy znały nie tylko konkretne komendy, ale także potrafiły wyrażać swoją opinię, czyli komunikować się z przewodnikiem. Komunikacja taka pomaga w wielu trudnych sytuacjach, z którymi będzie musiał zmierzyć się pies w codziennym życiu.

Właścicieli uczymy, jak reagować na prośby psa i w jaki sposób zarządzać sytuacją, by prezentował on akceptowalne przez nas zachowania i czuł się bezpieczny.

Spotkania indywidualne to także możliwość dokładnego, teoretycznego omówienia problemu, który się pojawił i przećwiczenia go w praktyce.

 

SZKOLENIE POLECAMY:
  • psom trudnym, z problemami behawioralnymi
  • psom nieradzącym sobie w ćwiczeniach grupowych
  • osobom oczekującym na początek kursu
  • osobom, które lubią pracować w trybie indywidualnym
  • przewodnikom, którzy chcą wybrać miejsce spotkania
Szkolenie indywidualne trwa około 60 min czas uzależniony jest od potrzeb przewodnika i możliwości psa.

Cennik

90 zł

Cena podstawowa
120 zł

Koszt szkolenia z dojazdem
na terenie Zielonej Góry
140 zł

Koszt szkolenia z dojazdem
na terenie Nowej Zielonej Góry